אהבה אסורה פרק ג' ... כאשר חזרתי הביתה השעה היתה כבר מאוחרת, ראיתי את נורית המשיבון מהבהבת, נגשתי להאזין לתוכן ההודעה והתחלטי להתפשט. על המשיבון היו מספר הודעות, אחת מהן היתה מדפנה אחותי שנמצאת באילת והאחרת היתה מ... "שלום עינת, מדבר אדם". ואוו, הרגשתי שאני מסמיקה מרוב התרגשות, התישבתי מבלי לזוז והאזנתי היטב להודעה. "התרשמתי ממך לטובה ואני רוצה לפגוש אותך, אנא התקשרי אליי עוד הערב, אני זמין גם בשעות הלילה המאוחרות תרשמי בבקשה את מספר הטלפון שלי..." נכנסתי ללחץ, רצתי מיד להביא דף ועט ורשמתי את המספר. התלבשתי וישבתי לבהות במספר הטלפון, לא יכולה שלא לחשוב על השיחה ועל הקול הנעים שלו והעברית הרהוטה. כאשר הבטתי בשעון נבהלתי לגלות שהשעה מתקרבת לחצות וממש לא ידעתי אם כדאי לי להתקשר למרות שהוא אמר שהוא זמין. "למרות החששות שיש לי, אני אתקשר, מה כבר יכול להיות". מצאתי את עצמי מדברת בקול רם, חייכתי ונגשתי לטלפון. אחרי שיחת הטלפון שלי איתו קפצתי מאושר על המיטה כמו ילדה קטנה. לא הטרידה אותי בעיית המגורים, לא חשבתי כלל על מה אני אוכל, איך בדיוק אני אמורה להגיע לשם כל הדברים האלה לא מנעו ממני לשכב בשקט לישון עם חיוך ענק על הפנים מלאת ציפיות מהפגישה שלי עם אדם מחר. המשך יבוא...