בא לי לצעוק .

האמת בא לי לצרוח .

נראה כי אין עוד דבר שיעמוד בדרכי , נראה כי היעד הושג .

זה לא שלא מגיע לי זכיתי בו ביושר אבל הטעם , הטעם קצת נפגם .

מכול מקום לא כל יום זוכה אדם לומר כי זכה עוד בחייו הוא בהשגת מטרותיו בחיים . ההישג בפני עצמו כמוה כנכס צאן ברזל ואינו דבר של מה בכך .

ימים רבים עמלתי על שראו עיני ונתתי את כול כולי למטרה , זה לא היה קל . ההקרבה העצמית שנדרשת כמוה כמחיר בלתי ישוער אך שכרה במקומו מונח .

אף אחד לא עזר לי, נלחמתי את כל מלחמותיי לבד , ואולי נהפוך הוא רבים עמדו מולי וניסו לשלול ממני את ההישג .

אבל אני לוחם מבטן ולידה , לוחם בכול רמ"ח איבריי . כל אויב שעמד בדרכי לא יחל והרי ידי הייתה על העליונה . דמו ניגר על רצפת בטון מעופשת וידי היא כרגיל על העליונה .

עולם כמנהגו נוהג והרי אין רחמים וכי איש ריחם עלי ? .

כך גם אני לא ריחמתי על איש הבסתי כל אחד שעמד בדרכי השפלתי אותו עד אפר .

והרי תרועת המנצחים מתנגנת באוזני אך הטעם , הטעם איננו כבעבר .

איני מבין מדוע לו יחלו היה תוקעים יתד בלבי .

אינני מבין מדוע הרגש המזופת הזה אוחז בי , והרי זכיתי ביושר .

האמת היא כי אינני מבין למה אלי לחוש כמתנצל זה היה או אני או הם אז מה עדיף ?

החזק מנצח הרי אילו חוקי הטבע ממש כפי שברא היושב במרומים ואנו הרי חיות וחוקיי הג'ונגל תקפים. אז כמה נפגעו בדרך, וכמה משפחות נהרסו . אנשים איבדו עבודה, התגרשו אז מה ? אם זה לא אני אז היה משהו אחר, אז בטוח שעדיף שזה יהיה אני ולא הם .

המטרה מקדשת את האמצעים זה כולם יודעים והמטרה הרי ברורה המטרה היא הפסגה. כיבוש בפסגה, האסטרטגיה תמיד ניצבה מולי . ידעתי את הדרך נלחמתי ללא רחם וכבשתי את הפסגה .

זה לא שאני חושב שזה העיקר בחיים העיקר הוא האושר והמימוש העצמי אז ממשתי את עצמי .

קניתי לי מרצדס חדש וגם וילה ענקית ומשקפיי השמש שלי עולים כמו משכורת חודשית .

השגתי את המטרה כמו שכולם מצפים סללתי את הדרך אז מה עם היו בדרך כמה נפגעים .

הרי המימוש העצמי חשוב והמטרה חשובה כך כולם אומרים אז אל תשנאו אותי על שעשיתי כך והרי כך חנכתם אותי מינקותי .

אז מה אם יש ילדים רעבים ומיליוני רעבים ואין תרופות וניצוליי השואה סובלים . זה לא שזה לא כואב לי אבל בהחלט זה לא הבעיה שלי .

אני השגתי את שלי לפי מה שלמדו אותי ועכשיו אין לי על מה להתנצל , עכשיו תלבינו מקנאה אותי זה בטח לא מעניין .

אני הקפיטליזם בעצמו אני מה שבשלתם בעצמכם .