שלום לכולם!

לחשוב בגדול, לתת המון לכל אחד, להנעים לאחר את הזמן רציתי לכתוב פה משהו משמעותי ואני מקווה שהוא יצליח לצאת ממני- כי יש משמעויות אין סוף...רק רציתי להזכיר לכולם שהעולם כמו שהוא נראה הוא באמת תוצאה ישירה של המעשים שלנו, וביחס לרמת היכולת שלנו אין שום ספק- שאפשר להנעים לכל קבוצות האוכלוסיה את החיים הכי מפחיד אותי זה הרציחות במשפחה שאני שומע ברדיו כל פעם או העשירים והעניים שלא מסתדרים...בבקשה קחו לתשומת ליבכם שאין מספיק אהבה אם דברים רעים עדין קורים...הנשמה שלנו נולדה טהורה- מגיע לה גם להנות מהחיים כאן עלי אדמות לא רק להעביר אותם בשקט ושעמום....כולכם כשרונות מדהימים עם יכולות מדהימות וכולכם משוררים מן השורה וכי אתם אוהבים לכתוב תכתבו ואם הנשמה רוצה לכתוב תכתבו ותנו לה לזרוח ולהיות מה שתמיד רציתם להיות ! אתם יכולים!

פשוט איני רוצה לשמוע כל הזמן על הבחור הלא מושלם או עלדרך אבודה שלא מצליחה או על פחד שאי אפשר להתגבר עליו אני רוצה שכבר נהיה המשוררים הכי טובים שאנחנו ובכך כוונתי נכתוב את מה שעוד אפ פעם לא כתבו! יצירות פאר תשוו את רמת הכתיבה שלכם לשל הגדולים אם זה שיקספיר טולסטוי ביאליק זלדה דליה רביקוביץ או אלכסנדר פן אתם שווים להם ואתם עוד בחיים! 

כי בכל שיר זהו רגע שנולד שיכול להכיל ולהפיל את השמים מרוב צחוק אם רק נראה אותם בדימיונינו בתור כאלה וכאן יש קפיצת דרך ענקית לכל אחד שרוצה ליצור ולהמשיך ליצור

אלפי תודות לכם  על כל מה שעוד תיצרו בעתיד אלפי שמחות יצירתיות עם נוצות שיגביהו את מעופכם ויהפכו טיסה מסוג זה לחוויה בונה וגבוהה י

אם מישהו מעונין לעזור לי עם השירה שלי אני גם אשמח...היות ואני מתקבע מהר על סגנון אחד...וחושב שיש מסר לשיר לעומת זרימה טבעית של מילים...אשמח לשמוע אתכם