פרק 1: בוקר טוב דיילת! דיילת! השמפניה שלי חמה! כוסומו איך הדרדר השירות במחלקה הראשונה.... בוקר טוב אומרת לי הבלונדה ששכבה לצידי במיטה, פוקח את העיניים לוקח לי כמה שניות להתאפס ולהזכר בשמה, בוקר טוב.. רונית.. קם והולך למקלחת, לוקח את הזמן, אולי היום הוא היום חושב לעצמי, אולי, אבל בנתיים עוד יום של עבודה, אספרסו מלבוריתה ויצאתי אמרתי לרונית כשאני עומד מולה ערום ביציאה מהמקלחת. גר בדירה שכורה בתל אביב, לאחרונה הארכתי את החוזה בשנה, אפילו הצלחתי להוריד את המחיר, בגלל המיתון. עובד כבר שנתיים וחצי בחברת היי טק, אומרים שהיא הדבר הבא, יש מכונית חדשה ופלאפון ...מהחברה, דרך משקפי השמש העולם נראה אחרת, אתה לא חייב לחייך את החיוך המתבקש, רונית לא מוכנה לתזוזה ואני לא מהמתחשבים, תסגרי את הדלת אחרייך בדרך החוצה. ----------------------------------------- פרק 2: המיתון כבר כאן צועקות כותרות העיתונים יוסי כבר לא קורא שום מדור חוץ מהספורט כי את כל השאר כבר הצליחו לקלקל לו, הוא מחלק עיתונים בבקרים ואח"כ עובד בסנדוויץ בר, עבודה זמנית אבל בנתיים עברו כבר שמונה חודשים, באמת שאני לא יודע איך הזמן עבר, מפה לשם. הבוקר קיבלתי צו מילואים ועדיין לא החלטתי אם אני הולך או לא, אני את שלי עשיתי בסדיר, משם כבר נראה. דבר הכי קטן ולא הייתי כאן, במילה אחת חשבתי להתחפף מפה, חשבתי לטוס לגרמניה לעבוד באיזה סנדוויץ בר יש לי נסיון בתחום לא? מדהים איך שלאותה עבודה יש פרסטיז'ה שונה לחלוטין אם היא במקום אחר, מהר מאוד מגיעים למסקנה שכל דבר שתיקח למדינה אחרת יקבל משמעות שונה, אז אולי תקח את עצמך, תשנה אווירה. ---------------------------------------- פרק 3 : התנתקות חשבת פעם לנסות יום אחד בלי טלוויזיה ? שאל אותי חיים, תאמת שלא בדיוק הקשבתי לו כי בהיתי בפרסומת החדשה לטיטולים. עזוב אותי בחייך, טוב טוב הולכים, לקחתי לגימה אחרונה מהקפה ויצאנו, השארתי את הטלוויזיה פתוחה. 09:40 איילון 128קמ"ש אני וחיים במאזדה כחולה, נסענו לקנות מדיח כלים. בלילה שוב חלמתי על האקסית שיתפתי את חיים, אתה חייב להפסיק עם זה, כאילו שזה בשליטתי ,זה בתת מודע ואין שום דבר.. הטלפון שלי התחיל לצלצל והייתי מרוכז בו, שמתי את הצלצול מהפרסומת של בורגר קינג, ואני עדיין בהתלהבות התנצלתי, השיחה לא היית מזוהה ושקלתי אם לענות או לא ...הלו פרייבט...אסף? ...כן, מדברת איילת קצינת הקישור שלך אתה זוכר שמחר יש לך התיצבות בבאליש, ניתקתי, שתלך לחפש לה פרייאר אחר ואם אפשר שיהיה מתנחל , חיים המשיך להטיף לי מוסר על האקסית, לקח לי שניה להבין על מה הוא מדבר, אבל בנתיים כבר הגענו.