בס"ד מה מילה טובה אחת יכולה לעשות: מילה טובה אחת יכולה להחזיר לחיים, היא יכולה לגרום לאדם להרגיש שהוא שווה משהו וזו לא רק מילה, אלא גם חיוך ("טוב המלבין שיניים לחברו ממשקהו חלב"). כשחבר פתאום מניח יד על הכתף, ואתה מרגיש שאתה חשוב למישהו. לפעמים אנשים לא מודעים לכוח הדיבור שלהם, זה כל-כך נכון ש"חיים ומוות ביד הלשון"-לא רק בכיוון השלילי(שקר, לשון הרע, הלבנת פנים וכו') אלא גם לחיוב- בני האדם ייחודם הוא בפה-"רוח ממללא", דברים שנאמרו לי לפני שנים משפיעות עלי גם היום. נכון, דיבור מסוגל להוציא להורג את נפש השומע, לפעמים טעות שנובעת מחוסר מחשבה עלולה להכניס אדם שני לדכאון עמוק אבל אם נתמקד בצד שגורם לאדם להתעלות-אנו צריכים תמיד לזכור כמה אחריות ומחויבות יש לנו כלפי כל אדם שנפגשנו ודברנו עמם (גם דרך האינטרנט). אומנם חז"ל אומרים שלא נגיד רוב שבחו של אדם בפניו, אך אפשר לומר אפילו מילה אחת. אני רואה מנסיון שכאשר אני אומרת לחברה לדוגמה כמה היא מדהימה היא פשוט פורחת. כשאתה נמצא בחברת אדם עם גישה חיובית, אדם שמחפש לראות את הטוב שבכל אחד, זה מדבק.(וזה כ"כ חשוב ובונה). לא פעם זה קשה אבל לרוב מילה טובה מיד עושה לי טוב, רק מילה טובה או שתיים לא יותר מזה